Fedyk nie wie, kto prowadzi TGL?

„Nie mam z tą stroną nic wspólnego. Nie jestem ani administratorem, ani właścicielem”. Takich słów użył Czesław Fedyk w wywiadzie dla Radia Merkury.

Lipno przed wyborami

materiał radiomerkury.pl

Pełniący obowiązki wójta Lipna donosi na portal Twoja gmina Lipno. Jacek Karmiński przesłał do leszczyńskiej prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez właściciela strony.

Karmiński zarzuca serwisowi, że oczernia go i kłamie na temat jego samorządowej działalności. W grudniu mieszkańcy gminy Lipno w przedterminowych wyborach wybiorą nowego wójta. Jednym z kandydatów jest właśnie Jacek Karmiński. Na portalu twoja gmina Lipno nie ma informacji kto jest jego właścicielem. Nie ma również adresu mailowego ani numeru telefonu. Nie sposób skontaktować się z autorem tekstów.

Posłuchaj relacji

1. Justyna

Jak nie wie kto jest właścicielem i administratorem, to komu przekazuje swoje teksty, które są umieszczane na stronie. Może zostawia w pewnym miejscu, a potem nieznana osoba je odbiera. Tak jak porywaczom przekazuje się okup.
    Jak zwykle Pan Fedyk nic nie wie, a czyni.

2. Mieszkaniec Wilkowic

„Nie mam z tą stroną nic wspólnego” – twierdzi pełniący obowiązki przewodniczącego Czesław Fedyk. Chyba oprócz tego, że ich znam, spotykamy się, pomagam im prowadzić stronę poprzez pisanie i zamieszczanie na tej stroni swoich tekstów, itp. itd.
    A może wstydzi się i nie chce się przyznać, że współpracuje z taką stroną internetową. Administratorowi zapewne jest smutno z tego powodu.
    Cóż dodać – aż ręce świerzbią, żeby nie zagłosować na niego w wyborach.

3. Ola

Proszę Cz.F.o informację, gdzie jest skrzynka na teksty do strony twojagmina.pl, bo gdzie do GŁOSU LIPNA, to wiem. Nie pozdrawiam i nie życzę temu panu miłego dnia.

4. karamba

To jest właśnie cały Czechu. Wieczorem wyprze się tego o czym mówił rano. Obfotografowany z każdej strony, on i jego żona, jego artykuły są również na tej stronie a on publicznie oświadcza, że nie wie kto? co? jak?
    I o czym tu mówić, to jest dopiero „moralny zwycięzca”!!!

5. Waldemar

Nie trudno odszukać, gdzie leży strona http://www.twojagminalipno.pl, serwer eHost w Puławach (Dziewońskiego), rejestrowane u DINFO – Systemy Internetowe Sylwia Wieronska z Bielska-Białej.
    Będzie sprawa sądowa, będzie nakaz – a potem po sznurku do kłębka, kto i skąd wysyła oszczercze artykuły. Nie ma problemu.