Dotarliśmy do nagrania sesji z 25 października 2011. Przewodniczący Rady Gminy Czesław Fedyk strofuje radnego Michalskiego za jego zawiadomienie CBA nt sesji w Restauracji 123.

…jeżeli do tworzenia tego prawa będą wybierani ludzie pokroju pana Michalskiego, to takie prawo będziemy mieli.

… no, ale niestety za stan umysłowy pewnych osób nie odpowiadam.

A jakie jest Twoje zdanie na ten temat?

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

28 komentarzy

 1. bracia

  …a pan Szulczyk od dzisiaj jest na chorobowym. I nie pójdzie zeznawać w sprawie z Efezu. Oj oj. Co ta Policja z nimi ma !!!

  Odpowiedz
 2. Adiemus

  I co Panie Homski Vice jednak nie wrócił oj oj oj. Planowaliście to od dawna jak tu pieniążki z Gminy wyciągnąć. „Jak to zrobić żeby zarobić i się nie narobić”. W piątek miało byc przesłuchanie a tu nagle Pan Szulczyk chory. Tacy z was twardziele?

  Odpowiedz
  • Anonim

   Sprawa jest w toku. Panowie zdrowo nabroili. Z policji próbowali zrobić d….i. Niestety sprawa się wydała. Prokurator też głupi nie jest. Wiec teraz maja przesrane. Panie Homski i panie Szulczyk. Kto mieczem wojuje od miecza ginie. To takie przysłowie. Nie groźba. 🙂 gdyż dwojako interpretujecie zdania. A nie chcę być podany na prokuraturę

   Odpowiedz
  • erna

   A co nabroili bo pół gminy ciekawość zżera. Jakiś mały szczególik podajcie. Pobili się? Chyba że nie możecie mówić, to lepiej nie.

   Odpowiedz
 3. Anonim

  a ja mam jedno pytanie ” co za analfabeta prowadzi oficjalną stronę gminy” – może ktoś wie?

  Odpowiedz
 4. Proximus

  W tej chwili oficjalna stronę prowadzą w parze Grzesiu i Celka i Mariuszek poprawia im błędy buahahaha :):):)

  Odpowiedz
  • Dziobu

   ..ale jakie błędy on poprawia. On sam jest błędem genetycznym. Ce(…) nie potrafi sformułować zdania, a Grz(…) potrafi tylko jedno ..coś pieprzyć !!!

   Odpowiedz
 5. Obojętna

  Sz(…) : kawał chłopa , „wysportowany”, „lokalny amant” , żal że taki chorowity. Nie przypuszczałam. Jeszcze trochę i w stroju kowboja wróci do formy ….

  Odpowiedz
 6. gosc

  Dotychczas byłem wstrzemięźliwy w sprawie wójtów gdyż wiem, że łatwo o kimś coś napisać, powiedzieć w półsłówkach aby oczernić osobę. Ale czytam, że jest coraz więcej różnych spraw szczególnie związanych z datą 17.10 i Efezem dlatego proszę o podanie konkretów.

  Odpowiedz
 7. Szef wszystkich szefów

  Zapewne Prokurator Maćkowiak posiada największą wiedzę na ten temat. Co do tematu Efezu wiadomo tylko że brakowało tylko Helikopterów o raz czołgów, ponieważ oddział specjalny był wraz z naszymi kochanymi wójtami na czele. Niestety „Cel” jaki wybrali za ofiarę okazała się bogu ducha winną osobą. A otoczkę którą zrobili w okół tego przypominała film pod tytułem ” Zabij mnie glino” Z całym uznaniem dla Bogusława Liny gdyż tą rolę zagrał znakomicie. Czego nie można powiedzieć o naszych Bohaterach. W każdym razie nasi panowie siedzą po uszy w g…..! Więc jeśli ktoś liczy na wycinkę czy też na składanie fałszywych podpisów to nic w porównaniu z tym co Ci panowie zrobili 17.10. Szykują się kolejne oskarżenia i to nie lekkie. Z tego panowie już na pewno nie wyjdą i pan Gronowski nie pomoże… Oj marny Twój los.

  Odpowiedz
 8. Szef wszystkich szefów

  Sprawa karna będzie na 100%. Prze to Szulczyk zrobił się chory…. ma już pełne galoty !!!

  Odpowiedz
 9. społecznik

  Zapraszam wszystkich na sesję w środę. Mają być media bo to ostatnia okazja aby z niektórymi zrobić wywiad.

  Odpowiedz
 10. wdzięczny

  Dziękuję za umieszczenie nagrania
  Coraz bardziej poznaję charakter i intelekt przewodniczącego.

  Odpowiedz
 11. anonim-jak wiele

  Co za niemiła niespodzianka -Szulczyk wrócił do pracy,jakoś nie widać,żeby był w konflikcie z Mariuszkiem.Piszecie pierdoły,żeby podtrzymywać nienawiść,bo jaką bronią walczyć?Macie zgoła sensacyjne,filmowe scenariusze-takie talenty tylko marnują się w gminie Lipno.Piszecie o oskarżeniach-dlaczego nie napiszecie,że jeden z was ,konkretnie (…)jest do tej pory jedynym skazanym wyrokiem w sprawie karnej.Dlaczego tym się nie chwalicie?Jak „człowiek”,który co tydzień czyta w kościele P.Św. godzi to z prowadzeniem takiej”Ciekawej strony”?Gdzie miłość bliźniego?Jakie będą dzieci tego kogoś-pozazdrościć potomstwa!Pytań mam jeszcze wiele-ale nie będę się trudzić,bo nie wiem czy mój komentarz zasługuje na to,aby tu się ukazać.Zaczekam-będzie umieszczony,zadam więcej pytań i podam więcej „ciekawych”informacji.

  Odpowiedz
 12. Anonim

  My wiemy kim wy jesteście,co reprezentujecie i tak wyjedziecie z tegio Urzędu . Rządy Wasze
  to jeden śmiech na sali. Fałszywe oskarżenia na ludzi którzy coś reprezentują w Naszej Gminie.
  To się skończy. Poślizgniecie się na własnym g….. I TO JEST PRAWDA. Mieszkańcy już Was ocenili.
  po miesiącu urzędowania.

  Odpowiedz
 13. wiesiek

  nie widzę nienawiści na tej stronie, bolą cie fakty, pisma, wypowiedzi wyciągnięte z protokołów sesji i komisji. Chyba to Cie boli bo co innego? Strona nie obraża at tak jak obrażały Wieści Gminy Lipno. Tam była prawda tak? Już zapomniałeś o obrażaniu i ocenianiu na łamach tego pisma. A co się tyczy pana od czytania, to co? boicie się bo jest konkretny i wyciąga kawę na ławę. No jego na pewno nie zastraszycie. Facet ma łeb na karku i ciemnoty mu nie wciśniecie. A jego dzieci zostaw w spokoju bo to nieeleganckie do sporów wciągać dzieci. Pomyśl o swoich.

  Odpowiedz
 14. wyborca

  Takich stron jak najwięcej, nawet w każdej wiosce!
  Przynajmniej władza wiedziałaby co ludzie mówią (o co dopytywali się wielokrotnie)!
  Wice wójt wrócił, no i dobrze, to jego za….y obowiązek, niech wreszcie wykaże się swoimi kompetencjami!
  Praca w urzędzie to służba, którą ja jako wyborca mam prawo rozliczać i oceniać. Dotyczy to również wójta a przede wszystkim przewodniczącego. To on odpowiada za całokształt: za kierowanie gminą, za rozwój gminy, za wójta, jego zastępcę i za całą resztę.
  Chcieliście, Kandydowaliście, wygraliście, no to wreszcie niech przeczytam i usłyszę w mediach że w gminie Lipno dzieje się dobrze!

  Odpowiedz
 15. gosc

  Zgadza się, wiele szumu, już miesiąc temu miała ukazać się jakaś mega-sensacja a tu nic. Też się zastanawiam czy nie są to wyolbrzymione rzeczy. Czekam za faktami tej mega-sprawy.

  Odpowiedz
 16. Bruno

  Homski nie daje sobie w kasze dmuchać. Wie jak rządzić i dzielić. Teraz da wam popalić !!! Mariusz nie daj się jesteśmy z Tobą !!!

  Odpowiedz
 17. no no no

  Już rządzili, i więksi, i silniejsi, i gdzie dzisiaj są?
  Jak na razie to władza gminna wprowadza męt i zamęt!

  Odpowiedz
  • Bruno

   Dobra …. dobra…. I tak sobie piszcie na tej waszej stronie…. A Homski wraz z Szulczykiem ma to w gdzieś !!!

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: