Brak odpowiedzi

1. Anonim

a bezradny Klecha w kampani wyborczej wciskał nam kity „że Mariusz ma ciekawe pomysły” ja pytam się jakiei na co?? zestaw małego kryminalisty?? jak wyciąć drzewa bez zezwolenia?? a może jak wkurzyć ludzi i odciąć im oświetlenie ulic w nocy jakw Korei Pólnocnej??!! niech żyje nam słońe nasze wpsaniały wódz Mario Kindzon kil homski!!!

2. Radny Rafał Spławski

NIGDY PRZENIGDY NIE BYŁEM ZA GASZENIEM ŚWIATŁA W NASZEJ GMINIE. ZAWSZE PROTESTOWAŁEM PRZECIWKO TEJ METODZIE OSZCZĘDZANIA (pseudooszczędzania), I BARDZO PROSZĘ OPERATORA TEJ STRONY NIE ŁĄCZENIA MOJEGO NAZWISKA Z TĄ SPRAWĄ!