Darmowe czujki dymu.

Państwowa Komenda Straży Pożarnej w Lesznie rozdaje czujki dymu. Akcja skierowana jest miedzy innymi do mieszkańców powiatu leszczyńskiego.

Program zorganizowany przez PSP jest częścią projektu „Rozbudowa zintegrowanego systemu bezpieczeństwa środowiskowego i ekologicznego województwa wielkopolskiego”, którego głównym celem jest poprawa zabezpieczenia środowiska naturalnego na obszarze województwa wielkopolskiego przed skutkami katastrof o charakterze naturalnym i cywilizacyjnym poprzez usprawnienie systemu ratowniczego przeciwdziałającego zagrożeniom i likwidującego skutki katastrof naturalnych, pożarów oraz zdarzeń i awarii technologicznych.

W ramach właśnie tego projektu straż dystrybuuje na terenie powiatu leszczyńskiego i Miasta Leszna czujki dymu i tlenku węgla.

 

Jak podaje Komenda SP w Lesznie czujki można pozyskać poprzez:

  • rejestrację wypełniając formularz internetowy – [kliknij tutaj],
  • rejestrację osobistą w siedzibie Komendy Miejskiej PSP w Lesznie ul. Okrężna 19 w każdy piątek (począwszy od. 12.10.2012 r.) w godzinach od 9.00 do 13.00.

Losowanie czujek będzie odbywać się w każdy wtorek, każdorazowo losowane będą 4 czujki. Pierwsze losowanie odbędzie się 9.10.2012 r. Osoby które zostaną wylosowane będą poinformowane telefonicznie bądź przez pocztę e-mail o terminie odbioru czujki.

Udział w losowaniu jest jednorazowy.

Wypełnienie formularza jest równoważne z udzieleniem zgody na publikację danych osobowych (imię i nazwisko) oraz wizerunku (zdjęcia) na stronach KM PSP Leszno i mediach lokalnych.

Następne losowanie odbędzie się w dniu 16 października

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego oraz budżetu państwa

Więcej informacji znajdziesz na stronie KSP – [tutaj]

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: