Czy zdążą przed zimą?

Nie lada problem mają urzędnicy w gminie Lipno, którzy chcą zmodernizować kotłownię w szkole w Lipnie.

Urzędnicy mają nie lada wyzwanie. Chcą zmodernizować kotłownię w podstawówce w Lipnie, jednak na ogłoszony wcześniej przetarg nikt nie odpowiedział. Postępowanie umorzono i rozpisano nowy. Czy teraz ktoś złoży ofertę?

Generalnie chodzi o roboty budowlane, m.in. roboty fundamentowe, murowe, tynkarskie, ślusarskie itd. Kolejny przetarg został ogłoszony 9 października, a oferty należy składać do 24 października w Urzędzie Gminy.

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: