Po objęciu urzędowania Mariusza H. mieszkańcy gminy mają w nocy wyłączane oświetlenie uliczne. Jacek Karmiński p.o. wójta podtrzymuje tę strategię oszczędzania. Ile zaoszczędziliśmy, czy warto oszczędzać? Takie pytanie wpłynęło do Urzędu w październiku ubiegłego roku.

Pod lupę wzięliśmy okres od października 2010 do października 2011 – czy udało się nam zaoszczędzić? Z odpowiedzi magistratu wynika, że tak. W ciągu roku gmina zaoszczędziła ponad 30tys. złotych, co daje nam ponad 2600zł miesięcznie. Dzienny zysk to około 86zł

Co można kupić za te oszczędności? Oczywiście coś można, potrzeby są różne. Ale można też stracić bezpieczeństwo. 86zł dziennie to niewiele ponad 1,2 grosza na mieszkańca gminy dziennie. Czy zatem warto?

Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?

1. Maverick76

… a wiecie co? wyprowadźcie się na Alaskę…. tam nie ma problemu z niczym. I ważcie ze sobą całą ferajnę Homisia i Szulera…

2. aTomek

„oszczędności” wyniosły 30 tys. złotych stworzenie fikcyjnego stanowiska dla wice do tej pory gminę kosztowało ponad 131 tys. więc nie widzę ŻADNYCH oszczędności!!! Nie licząc kary za drzewa i przegrywanych spaw sądowych z byłymi pracownikami. Na szczęście mafijny układ został rozbity i czas na wyrok skazujący dla H.!!!

3. Maverick76

Oszczędności nigdy nie było. Teraz nasz Homiś wziął się za kasy fiskalne… he he ten to dopiero jest Mucho. Jak go drzwiami wywalą to oknem wejdzie. !

• MARCIN

CZŁOWIEKU JAKIE KASY FISKALNE ? ON NIE MA BLADEGO POJĘCIA O KASACH…. a JEGO (…) TO PORAŻKA. TYLKO GŁUPI WEJDZIE Z NIMI W INTERES !