Chcesz odbyć staż w europarlemencie?

EuroStaż to konkurs przeznaczony dla osób między 19 a 26 rokiem życia.

materiał eurostaz.pl

Szukamy tych, którzy nie siedzą z założonymi rękoma tylko cenią sobie inwestycje w siebie i dążą do podniesienia swoich kwalifikacji. Liczymy, że w każdym województwie znajdą się najlepsi reprezentanci swojego regionu. Konkurs wyłoni 16 laureatów, którzy wyjadą na płatny staż do Parlamentu Europejskiego. Sprawdź się! Przekonaj się, że Bruksela jest na wyciągnięcie ręki. W każdym z województw 50% uczestników z najlepszymi wynikami przejdzie do drugiego etapu konkursu. Wszyscy, którzy chcą wejść do gry mają czas do 16 kwietnia.

Co można zyskać?

Staż w Parlamencie Europejskim może być Twoim pierwszym doświadczeniem zawodowym. To doskonała okazja by pod okiem merytorycznej kadry, w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku, z bliska poznać jak działają unijne instytucje. Może to jest szansa właśnie dla Ciebie? Zrób pierwszy krok w konkursie EuroStaż! Spróbuj!
Wejdź na www.eurostaz.pl i zaryzykuj.

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

Jedna odpowiedź

  1. zmartwiony

    Szkoda, że taki niski przedział wiekowy, bo pewnie kilku czekoradnych by się pokusiło. Tam jeszcze nie narozrabiali.

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany