Chcesz odbyć staż w europarlemencie?

EuroStaż to konkurs przeznaczony dla osób między 19 a 26 rokiem życia.

materiał eurostaz.pl

Szukamy tych, którzy nie siedzą z założonymi rękoma tylko cenią sobie inwestycje w siebie i dążą do podniesienia swoich kwalifikacji. Liczymy, że w każdym województwie znajdą się najlepsi reprezentanci swojego regionu. Konkurs wyłoni 16 laureatów, którzy wyjadą na płatny staż do Parlamentu Europejskiego. Sprawdź się! Przekonaj się, że Bruksela jest na wyciągnięcie ręki. W każdym z województw 50% uczestników z najlepszymi wynikami przejdzie do drugiego etapu konkursu. Wszyscy, którzy chcą wejść do gry mają czas do 16 kwietnia.

Co można zyskać?

Staż w Parlamencie Europejskim może być Twoim pierwszym doświadczeniem zawodowym. To doskonała okazja by pod okiem merytorycznej kadry, w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku, z bliska poznać jak działają unijne instytucje. Może to jest szansa właśnie dla Ciebie? Zrób pierwszy krok w konkursie EuroStaż! Spróbuj!
Wejdź na www.eurostaz.pl i zaryzykuj.

Jedna odpowiedź

1. zmartwiony

Szkoda, że taki niski przedział wiekowy, bo pewnie kilku czekoradnych by się pokusiło. Tam jeszcze nie narozrabiali.

Twój e-mail nie zostanie opublikowany