Były wójt skazany za bezprawną wycinkę drzew

Jak donosi portal gminalipno.pl…

materiał portalsamorządowy.pl

Rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na okres 4 lat, zakaz sprawowania funkcji kierowniczych w organach państwowych i samorządowych przez 5 lat, karę grzywny w wysokości 5 tys. zł. orzekł sąd wobec byłego wójta Lipna. Sprawa dotyczyła wycinki drzew.

fot.sxc.hu

Jak donosi portal gminalipno.pl, proces byłego wójta toczył się w Sądzie Rejonowym w Lesznie blisko rok. Sprawa dotyczyła wycinki drzew w parku w Lipnie. Samorząd wyciął drzewa, nie poczekawszy na stosowną zgodę Starostwa Powiatowego w Lesznie.

Wyrok nie jest prawomocny.

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

6 komentarzy

 1. antyKlecha

  „wójt naszej gminy Pan Mariusz H ” nie musiał nikogo o nic prosić a tym bardziej starosty przecież jest wójtem a w gminie Panem jest(był) ON….!!

  Odpowiedz
 2. abc

  Panie Nowak,proszę nie zamieszczać swoich komentarzy kryjąc się pod podpisem”antyKlecha”.Na tym portalu „widać” w 90% podpisy:antyKlecha,Baca i mój abc.Kto to zatem kryje się pod podpisem Baca-czyżby p.Nowak,ale bardziej chamski i prymitywny?Z niecierpliwością czekam na kolejny komentarz.

  Odpowiedz
 3. antyKlecha

  muszę cię zmartwić abc-jestem z Lipna i nie nazywam się Nowak-a ty możesz zawsze się podpisać-oskarżony Grzegorz Sz.

  Odpowiedz
 4. antyKlecha

  Szulczyk nie musisz tu zaglądać!!! UTracona władza boli,i pewnie tudno się z tym pogodzić ae jak jest się typem z pod ciemnej gwizdy to tak to się kończy.

  Odpowiedz
 5. BACA

  A co panie Szulczyk, boli, że wszyscy wiedzą, że pod abc kryje sie pan???? Hahahah
  Wiem też kto kryje się pod nickiem antyKlecha i mogę panu zagwarantować, iż to nie pan Nowak (musi mi pan uwieżyć) pod baca również nie pan Nowak- uuuuu więć kto??? 🙂 hmmm
  Powiem panu!!!!!!!!!!!!

  Fani strony internetowej http://www.gminalipno.pl hehehe pozdrawiamy 🙂 BACA i antyKlecha no pan Nowak zapewne też dolączy się do pozdrowień 🙂

  Odpowiedz
 6. aTomek

  Rozumiem że Grzesiu zagląda na tę stronę bo tylko tu może dowiedzieć się co tak na prawdę dzieje się w Gminie Lipno.Zastanawiam się tylko po co skoro tu nie mieszka i nie pracuje na ternie gminy.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: