Były wójt skazany za bezprawną wycinkę drzew

Jak donosi portal gminalipno.pl…

materiał portalsamorządowy.pl

Rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na okres 4 lat, zakaz sprawowania funkcji kierowniczych w organach państwowych i samorządowych przez 5 lat, karę grzywny w wysokości 5 tys. zł. orzekł sąd wobec byłego wójta Lipna. Sprawa dotyczyła wycinki drzew.

fot.sxc.hu

Jak donosi portal gminalipno.pl, proces byłego wójta toczył się w Sądzie Rejonowym w Lesznie blisko rok. Sprawa dotyczyła wycinki drzew w parku w Lipnie. Samorząd wyciął drzewa, nie poczekawszy na stosowną zgodę Starostwa Powiatowego w Lesznie.

Wyrok nie jest prawomocny.

1. antyKlecha

„wójt naszej gminy Pan Mariusz H ” nie musiał nikogo o nic prosić a tym bardziej starosty przecież jest wójtem a w gminie Panem jest(był) ON….!!

2. abc

Panie Nowak,proszę nie zamieszczać swoich komentarzy kryjąc się pod podpisem”antyKlecha”.Na tym portalu „widać” w 90% podpisy:antyKlecha,Baca i mój abc.Kto to zatem kryje się pod podpisem Baca-czyżby p.Nowak,ale bardziej chamski i prymitywny?Z niecierpliwością czekam na kolejny komentarz.

3. antyKlecha

muszę cię zmartwić abc-jestem z Lipna i nie nazywam się Nowak-a ty możesz zawsze się podpisać-oskarżony Grzegorz Sz.

4. antyKlecha

Szulczyk nie musisz tu zaglądać!!! UTracona władza boli,i pewnie tudno się z tym pogodzić ae jak jest się typem z pod ciemnej gwizdy to tak to się kończy.

5. BACA

A co panie Szulczyk, boli, że wszyscy wiedzą, że pod abc kryje sie pan???? Hahahah
    Wiem też kto kryje się pod nickiem antyKlecha i mogę panu zagwarantować, iż to nie pan Nowak (musi mi pan uwieżyć) pod baca również nie pan Nowak- uuuuu więć kto??? 🙂 hmmm
    Powiem panu!!!!!!!!!!!!

Fani strony internetowej http://www.gminalipno.pl hehehe pozdrawiamy 🙂 BACA i antyKlecha no pan Nowak zapewne też dolączy się do pozdrowień 🙂

6. aTomek

Rozumiem że Grzesiu zagląda na tę stronę bo tylko tu może dowiedzieć się co tak na prawdę dzieje się w Gminie Lipno.Zastanawiam się tylko po co skoro tu nie mieszka i nie pracuje na ternie gminy.