Borussia – Bayern. Liga Mistrzów na Orliku w Lipnie

W sobotę 25 kwietnia odbędzie się finał Ligi Mistrzów. Zanim wieczorem na stadionie Wembley zmierzą się ze sobą Borussia Dortmund i Bayern Monachium, kilka godzin wcześniej w Lipnie na Orliku będzie można poczuć przedsmak tej piłkarskiej uczty.

W godzinach 14.00 – 16.00 rozegrane zostaną mecze pomiędzy fanami obu finalistów. Spotkania te są przeznaczone dla uczniów podstawówki oraz gimnazjum. Chętni do gry zawodnicy mogą się zapisywać na Orliku w środę w godzinach 16.00 – 21.00 u animatora. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Plan dnia na sobotę 25 kwietnia wygląda następująco:

– od godziny 14.00 do 15.00 będą grali uczniowie podstawówki,

– od godziny 15.00 do 16.00 gimnazjaliści.

 ORLIK_bayern_borussia_plakat

U animatorów na Orliku zawodnicy zapiszą się do jednej z dwóch drużyn: Bayernu lub Borussii.W zależności od ilości zgłoszeń w każdym przedziale wiekowym odbędzie się od jednego do trzech meczy.

By bardziej wcielić się w swojego faworyta, można ubrać koszulkę, jeśli ktoś posiada z nazwiskami gwiazd takich jak np. Lewandowski, Błaszczykowski lub Ribery czy też Gomez. Nawet w przypadku braku oryginalnych strojów, na Orliku będą dostępne kamizelki – w barwach drużyn z finału Ligi Mistrzów. Po spotkaniach zapewnione zostaną napoje chłodzące dla uczestników.

Zanim więc rozstrzygnie się prawdziwy finał, piłkarze w Lipnie będą wiedzieli wcześniej, która z drużyn, Borussia czy Bayern będzie miała większe szanse na sięgnięcie po tytuł najlepszego klubu Europy w sezonie 2012/2013.

 

Zapraszamy!

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany