W internetowej sieci obrońcy życia rozpoczęli akcję „Wesprzyj akcję obrony życia przed środowym głosowaniem nad wyjątkiem eugenicznym. Los nienarodzonych zależy od posłów PO. Pomóż im podjąć właściwą decyzję”.

Pozwoliłem sobie napisać do posła, pana Łukasza Borowiaka, będącego posłem PO z naszego regionu. Oto treść naszej korespondencji z facebookowej tablicy.

Szanowny Panie Pośle Łukasz Borowiak. No muszę zadać oficjalnie pytanie, nie byłbym sobą. Skoro piszą środowiska homoseksualne, to i zapewne ja KATOL też mogę. Panie pośle, we środę głosujecie nad projektem ustawy zakazującej zabijania nienarodzonych ze względów eugenicznych. Oto moje pytanie – Jak pan zagłosuje panie pośle?

poseł Borowiak nie zwlekał z odpowiedzią i odpisał:

Będę głosował jak KATOLIK, oczywiście zgodnie z propozycją Solidarnej Polski.

Tu możesz zobaczyć spot wspierający akcję obrońców życia. TYLKO DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH – [kliknij]

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: