Skojarzenia to przestępstwo, więc możemy dziś dać głowę, jakiekolwiek podobieństwo jest czysto przypadkowe.

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

6 komentarzy

 1. klehom się BYWA

  Pierwszy z prawej to jakiś sprawny inaczej bo tak wysoko unosi grabę i chyba jest bezradny. To ten co toalet nie nawidzi i napewno załatwia się w parku lub na CPN-ie bo w domu nie wie co to WC. Oj tam, oj tam takie sobie skojarzenie do rysunku 🙂

  Odpowiedz
 2. inczuczuna.

  Ten w środku to na pewno wódz Winetou.Wali toporkiem w stół,warczy i zgrzyta zębami.Nakazuje dyscyplinę w głosowaniu.Żeby mi się który nie wyłamał,ma być tak ma jak mówię.

  Odpowiedz
 3. pomysłowy Dobromir

  Dobrze że sterowanie w głowach jest zdalne, bo
  miałby wielki kłopot w tym sterowaniu!

  Odpowiedz
 4. radny

  Ten w głębi po prawej stronie wodza to na pewno radny budowniczy z Wilkowic prawa ręka wodza Winetou.Ten na pewno się nie wyłamie,jest mu posłuszny.Bardzo blisko siedzi koryta.

  Odpowiedz
 5. marcin

  Ten pierwszy po lewej to na pewno radny z Górki duchownej,który nic nie mówi,a tylko podnosi rękę,jakiś taki cicho ciemny,bo nikt nigdy nie słyszał jego głosu,jeszcze się nigdy nie odezwał na sesji, a już jest radnym trzecią kadencję.No ale po co się odzywać,wystarczy podnieść rękę,bo tak nakazuje nasz wspaniały wódz.

  Odpowiedz
 6. trener

  A teraz poćwiczymy podnoszenie rąk,na raz do góry,na dwa na dół.Iiiiiiiii raz i dwa i raz i dwa i raz i dwa i raz i dwa.tylko równiutko nie spóżniać się.No sami widzicie jak to ładnie wychodzi jak się poćwiczy.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: